Jak zdobyć publikację aplikacji na Windows Phone

Inne

Jest to era aplikacji mobilnych i jest to obecnie trend. Istnieją setki aplikacji dostępnych na rynku i można z nich korzystać. Ale jak sprawić, aby Twoja aplikacja odniosła sukces?

Jeśli masz własny pomysł, to możesz go rozwijać. Ale najpierw musisz znać podstawowe rzeczy. Tak więc, oto podstawowe rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed opracowaniem swojej aplikacji.

Poznaj swoją docelową grupę odbiorców

Jest to najważniejsza rzecz, którą musisz zrozumieć przed opracowaniem swojej aplikacji. Musisz znać wiek swojej grupy docelowej. Jeśli są one powyżej 21 to można przejść do aplikacji gier. Jeśli są one poniżej 21 to można przejść do aplikacji randki. Rodzaj funkcji, które należy uwzględnić w aplikacji będzie również zależeć od wieku grupy docelowej.

Poznaj platformę

Aplikacja, którą opracowujesz powinna być dostępna na wszystkich platformach. Jeśli nie masz oddzielnego zespołu programistów, to możesz zatrudnić freelancera do opracowania swojej aplikacji. W przypadku, gdy nie masz żadnej z tych rzeczy, wtedy możesz udać się do firmy zewnętrznej zajmującej się rozwojem aplikacji.

Poznaj podstawowe ramy

Istnieją różne rodzaje frameworków i musisz znać najpopularniejszy z nich. Najbardziej popularne frameworki to Android i iOS. Powinieneś znać podstawowe pojęcia każdego frameworka.

Znajomość budżetu

Musisz znać budżet swojej aplikacji. Będzie lepiej, jeśli wydasz trochę dodatkowych pieniędzy i sprawisz, że Twoja aplikacja będzie bardziej atrakcyjna.

Wnioski:

Są to podstawowe rzeczy, które musisz wiedzieć przed opracowaniem swojej aplikacji. Możesz również nauczyć się więcej rzeczy, dołączając do kursu online Xamarin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *